Hakkımızda

Dünya'nın ilk hassas terazi üretilerinden biri olan kern kalitesi ve yeni teknolojik özellikleri ile hassas tartımların yapıldığı yerlerde sık bir şekilde tercih edilmektedir. Geliştirilen teknolojisi ile birlikte dış tasarımınında da yenilikler yapılan Kern, dünyanın çeşitli ülkelerinde ihtiyaçları karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.Araştırma alanların için büyük önem teşkil eden kern serisi laboratuvar terazileri konusunda, Türkiye temsilcisi olan kocintok a.ş düşük fiyat seçenekleri yanı sıra teknik servis çözümleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamay hedeflemektedir.

Stoklarımızda yer alan ürünler hassas tartım alanlarının başında gelen ; laboratuvar, hastane,kuyumcu ve eczane alanlarında son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Hafızasında veri saklama ve bilgisayara aktarma seçeneği bulunan kern serisi modern teraziler konusunda uygun fiyat ve ürün seçenekleri ile firmamızda sizlerledir

Özel olarak paslanmaz malzemeden üretilen dış gövdesi düşme ve darberelere karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Tuş takımı kimyasal maddelere karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. İnternet üzerinden uptame etme özelliği bulunan kern en güvenilir teraziler arasında yer almaktadır.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Çeşitli alanlarda kullanılan ürünler konusunda satış yapan firmamız 1962 yılında kurulmuştur. Zaman içerisinde yeni teknoloji ile ortaya çıkan ürünlerin artış göstermesi beraberinde yeni markaların Türkiye temsilcisi olarak satış yapmamıza neden olmuştur.

Öncelik müşterilerimizin aldıkları ürünlerden en iyi şekilde yararlanmaları ve kullanım esnasında oluşabilecek problemlere hızlı bir şekilde çözüm bulabilmek temel hedefimizdir. Kullanıcı hataları ile ortaya çıkan sorunlarda garanti devre dışı kalmaktadır. Firmamızdan ürün temini yaparken, öncelikli olarak garanti koşullarını ayrıntılı bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. En iyi cihazlar arasında yer alan kern teraziler konusunda birçok ürünü sayfamızda bulabilirsiniz.Online Laboratuvar Terazisi Satış Sitemiz http://www.kocintok.com.tr Güvencesindedir.